KONTAKT 5 Ödülleri Sahiplerini Buldu
11-12 Ekim 2014 tarihlerinde gerçekleşen KONTAKT 5'in yarışma ödülleri sahiplerini buldu. 12 Ekim Pazar günü gerçekleşen KONTAKT Büyük Ödül Töreni'nde açıklanan KONTAKT Cosplay, KONTAKT Elektronik Sporlar Ligi, KONTAKT Kısa Öykü ve KONTAKT Çizgi Roman yarışmalarının derecelerini ve ödüllerini bu yazımızda bulabilirsiniz.
KONTAKT 5 Magic: The Gathering ve Yu-Gi-Oh! Turnuvaları
Pegasus Oyuncak kart oyunu turnuvalarıyla KONTAKT 5'te! Eğer Magic: The Gathering veya Yu-Gi-Oh! sevdalısıysanız bu turnuvaları kaçırmayın!
KONTAKT 5 Cosplay
Hero Select Figures sponsorluğunda yapılacak ödüllü KONTAKT Cosplay yarışması ve London Comic Con’da ülkemizin Avrupa temsilcisi olacak cosplaycinin belirleneceği EuroCosplay Ön Elemeleri, KONTAKT 5'te katılımcılarını bekliyor!
KONTAKT 5 Rol Yapma Oyunları
Etzelburg sponsorluğunda gerçekleşecek KONTAKT 5 Rol Yapma Oyunları'nda, rol yapma oyunlarının 4 hali sizi bekliyor! Etkileşimli rol yapma oyunları, canlandırmalı rol yapma oyunları, anında rol yapma oyunları ve seyyar rol yapma oyunları ile RYO'ya doyacaksınız!
KONTAKT Çizgi Roman Yarışması
Çizgi Düşler ve Marmara Çizgi sponsorluğunda yapılacak Wacom Intuos Medium Pro Tablet ve Copic Kalem Seti ödüllü çizgi roman yarışmasına bütün çizerler davetli! Jüriliğini Mahmud Asrar, Yıldıray Çınar, Devrim Kunter, Kıvanç Belen ve Melih Yılmaz'ın yapacağı yarışmanın ilk üç derecesine verilecek ödüllerin yanı sıra, ilk üçe giren çizgi romanlar kitap haline getirilerek yayınlanacak.