KONTAKT Elektronik Sporlar Ligi Başlıyor!
Türkiye’nin en büyük alt kültür etkinliği KONTAKT’ta e-spor heyecanı zirve yapıyor! Toplam 21.000₺ ödüllü Counter-Strike: Global Offensive, Dota 2, Hearthstone ve StarCraft II: Heart of the Swarm turnuvaları düzenlenecek olan KONTAKT Elektronik Sporlar Ligi Sezon 1'de, internet üzerinden oynanacak ön elemelerle başlayan maçların büyük finalleri 11 ve 12 Ekim tarihlerinde KONTAKT 5'te gerçekleşecek.
Orcs Must Die! Unchained Beta Anahtar Dağıtımı
Orcs Must Die! Unchained arkadaşlarınız ve yandaşlarınızla birlikte rakip üssü fethettiğiniz, seri bir PvP aksiyon oyunudur. Sahip olduğunuz parçalayıcı Ork çetesinin dizginlerini bırakın ve rakip üssün kalbine doğru ilerleyin. Düşmanlarınızın da kendi yardımcılarını sizin üzerinize salacağını unutmayın! Tuzaklar kurup savunmanızı hazırlayın ve size yaklaşan her şeye pat küt dalın! İsterseniz klasik yolla vurun, isterseniz öğütün, pişirin veya doğrayın - saldırı ve savunmada istediğiniz pis yöntemi kullanabilirsiniz! Güçlü kahramanlar, harika öldürücü silahlar, acımasız tuzaklar, çeşit çeşit haritalar ve kuvvetli yardımcılar bu ücretsiz eğlencenin uzun soluklu olmasını sağlıyor.
The International 4 Pubstomp Istanbul
Dünyanın en büyük elektronik spor ve Dota 2 turnuvası olan The International 4'u birlikte izlemeye davetlisiniz.
Her sene milyonlarca Dota 2 hayranı tarafından izlenen ve yüzlerce pubstomp etkinliği düzenlenen The International'ın resmi pubstompu Kadıköy Çivi Bar'da sizleri bekliyor. 20 ve 21 Temmuz'da saat 20:00'de başlayacak maçlar 07:00'a kadar sürecektir. Etkinliğimiz ücretsizdir.
KONTAKT Spiker ve Yorumcularını Arıyor!
KONTAKT spiker ve yorumcularını arıyor! Mikrofonlarınıza sarılın ve kaydı başlatın! Profesyonel maçları yorumladığınız ve sunduğunuz, yayına hazır kayıtlarınızı bize yollayın ve KONTAKT'ın resmi spiker ve yorumcuları olma şansını yakalayın.
Hearthstone Turnuvası – 29 Haziran 2014 Sonuçları
29 Haziran 2014'te Zocco's Oyun Merkezi'nde gerçekleşen Hearthstone turnuvamız sonuçlandı. Bol bol Druid ve Shaman destelerine ev sahipliği yapan toplam 600₺ değerindeki hediye çeki ödüllü turnuvamızda, birinciliğe Melike Ertek (auryn#), ikinciliğe Mehmet Ragıp Altuncu (Armut#) ve üçüncülüğe de Övünç Tüzel (Lethandralis#) yerleşti.