KONTAKT 5 Ödülleri Sahiplerini Buldu

11-12 Ekim 2014 tarihlerinde gerçekleşen KONTAKT 5‘in yarışma ödülleri sahiplerini buldu. 12 Ekim Pazar günü gerçekleşen KONTAKT Büyük Ödül Töreni’nde açıklanan KONTAKT Cosplay, KONTAKT Elektronik Sporlar Ligi, KONTAKT Kısa Öykü ve KONTAKT Çizgi Roman yarışmalarının derecelerini ve ödüllerini bu yazımızda bulabilirsiniz.

Ödüllerin Dağıtımı

KONTAKT Büyük Ödül Töreni’nde sahiplerine ulaşan ödüllerin yanı sıra etkinlik sonrasında sahiplerine ulaştırılacak ödüllerimiz de bulunmakta. Bu ödüllerin size ne zaman ve nasıl ulaştırılacağı Ekim ayı sonuna kadar belirlenecek ve bildirilecektir. Etkinlik sonrası telaşını gidermemiz için gereken bu süreyi bize tanıdığınız için teşekkür ederiz!

KONTAKT Cosplay Ödülleri

Kategori ve Derece Yarışmacı (Evren – Karakter) Ödül
EuroCosplay Türkiye Finalisti Enhar Güreşçi (Darksiders – Death) Vize Masraflarının Karşılanması
Erkekler Birinciliği Ensar Güreşçi (Darksiders – War) 1250 TL + 250 TL Değerinde Hero Select Figures Hediye Çeki + SteelSeries APEX [RAW] Klavye
Erkekler İkinciliği Emre Özden (Naruto Shippuden – Uchiha Madara) 750 TL + 250 TL Değerinde Hero Select Figures Hediye Çeki + SteelSeries 3Hv2 Kulaklık
Erkekler Üçüncülüğü Aydın Akaydın (Bioshock 2 – Big Daddy) 250 TL + 250 TL Değerinde Hero Select Figures Hediye Çeki + SteelSeries Rival Fare
Kadınlar Birinciliği Ayca Simin Mete (League of Legends – Headhunter Nidalee) 1250 TL + 250 TL Değerinde Hero Select Figures Hediye Çeki + SteelSeries APEX [RAW] Klavye
Kadınlar İkinciliği Melis Taze (Dota 2 – Hecate Set Death Prophet) 750 TL + 250 TL Değerinde Hero Select Figures Hediye Çeki + SteelSeries 3Hv2 Kulaklık
Kadınlar Üçüncülüğü Iraz Nükte Alp (The Legend of Korra – Korra) 250 TL + 250 TL Değerinde Hero Select Figures Hediye Çeki + SteelSeries Rival Fare
En İyi İşçilik Nalan Tarhan (Diablo III – Crusader) Worbla 150×100 Kostüm Malzemesi
En İyi Özgün Tasarım Hadan Kırbaş (Özgün – Steampunk Witch) SteelSeries 3Hv2 Kulaklık
En İyi Erkek Video Oyunu Karakteri Altuğ Can Onat (World of Warcraft – Kael’thas Sunstrider) SteelSeries Siberia v2 Natus Vincere Edition Kulaklık
En İyi Kadın Video Oyunu Karakteri Nalan Tarhan (Diablo III – Crusader) SteelSeries Siberia v2 Natus Vincere Edition Kulaklık
Jüri Özel Seçimi Abdullah Burak Uraz (Metal Gear Rising – Raiden) SteelSeries Kana v2 Fare
Jüri Özel Seçimi Ceren Köktürk (Alice Madness – Steampunk Alice) SteelSeries Kana v2 Fare
Jüri Özel Seçimi Merve Metinkol (League of Legends – Mercenary Katarina) SteelSeries Kana v2 Fare
Grup Yarışması Enhar Güreşçi (Devil May Cry – Dante) Axis & Allies 1941 Kutu Oyunu
Grup Yarışması Ensar Güreşçi (Devil May Cry – Vergil) (Ödül Gruba Verilmiştir)
Grup Yarışması Deniz Kanmaz (Devil May Cry – Trish) (Ödül Gruba Verilmiştir)
Grup Yarışması Miray Songün (Devil May Cry – Lady) (Ödül Gruba Verilmiştir)

KONTAKT Elektronik Sporlar Ligi Ödülleri

Turnuva Derece Takım veya Oyuncu Ödül
Counter-Strike: Global Offensive Birinci Space Soldiers 5000 TL Zoccoshop Hediye Çeki
Counter-Strike: Global Offensive İkinci HWA.Gamesultan 2500 TL Zoccoshop Hediye Çeki
Counter-Strike: Global Offensive Üçüncü SOLUTIONS GAMING 1250 TL Zoccoshop Hediye Çeki
Dota 2 Birinci ANT.Victor 5000 TL Zoccoshop Hediye Çeki
Dota 2 İkinci Dire Havuz Partisi 2500 TL Zoccoshop Hediye Çeki
Dota 2 Üçüncü For Scotland 1250 TL Zoccoshop Hediye Çeki
Hearthstone Birinci Orhan “smas” Sönmez 1000 TL Zoccoshop Hediye Çeki
Hearthstone İkinci Atalay “Zadkiel” Göreme 500 TL Zoccoshop Hediye Çeki
Hearthstone Üçüncü Canberk “Cabixo” Binbay 250 TL Zoccoshop Hediye Çeki
StarCraft II: Heart of the Swarm Birinci Yalın “darkswarm” Yasa 1000 TL Zoccoshop Hediye Çeki
StarCraft II: Heart of the Swarm İkinci Furkan “FallenGodz” Bıyıklı 500 TL Zoccoshop Hediye Çeki
StarCraft II: Heart of the Swarm Üçüncü Zafer “yumyum” Polat 250 TL Zoccoshop Hediye Çeki

KONTAKT Kısa Öykü Yarışması Ödülleri

Sıralama Eser Sahibi Eser Adı Ödül
1 Mustafa Büçkün Tüm Fikirlerin Saklandığı Yer 500 TL Babil.com Hediye Çeki + Eserin Kitaba Basımı
2 Erinç Durlanık Sibork 400 TL Babil.com Hediye Çeki + Eserin Kitaba Basımı
3 Arda Demircioğlu Hancı’nın Kızı 300 TL Babil.com Hediye Çeki + Eserin Kitaba Basımı
4 Nihan Kalabak Sev Beni Eserin Kitaba Basımı
5 Nurdan Atay Sonbaharda Dökülen Yapraklar Eserin Kitaba Basımı
6 Muhammet Güzel Robot Kalbi Eserin Kitaba Basımı
7 Engin Yıldırım Öd Eserin Kitaba Basımı
8 Server Damla Ergenç Ruh ve Beden Eserin Kitaba Basımı
9 Duygu Özkan Mavi Kuş Eserin Kitaba Basımı
10 Mustafa Samsunlu İnsandan Sonra Eserin Kitaba Basımı

KONTAKT Çizgi Roman Yarışması Ödülleri

Sıralama Eser Sahibi Eser Adı Ödül
1 Murat Turan Bir Dilek Tut Wacom Intuos Medium Pro Tablet + Eserin Kitaba Basımı
2 Ege Avcı ve Ekin Gökgöz Kuzu Copic Kalem Seti + Eserin Kitaba Basımı
3 Bartu Bölükbaşı Diabolika Alaturka Copic Kalem Seti + Eserin Kitaba Basımı
4 Can Baran Taxxidermia (Sıralama Amaçlı Yazılmıştır)
5 Cem Vural Noradrenalin (Sıralama Amaçlı Yazılmıştır)
6 Celal Koç Supergeneral (Sıralama Amaçlı Yazılmıştır)
7 Şükrü Bağcı Karanlık Hikaye (Sıralama Amaçlı Yazılmıştır)
8 Emre Aktuna Karanlık (Sıralama Amaçlı Yazılmıştır)
9 Varol Gökdamar Başlangıç (Sıralama Amaçlı Yazılmıştır)
10 Melis Dilişen İnci (Sıralama Amaçlı Yazılmıştır)

Comments

  1. […] Ligi, KONTAKT Kısa Öykü ve KONTAKT Çizgi Roman yarışmalarının derecelerini ve ödüllerini şuradan […]